Jak se správně zaregistrovat a vytvořit si zajímavý profil

Jak se správně zaregistrovat a vytvořit si zajímavý profil

Náš web je zaměřen i na péči o seniory a ZTP v Čechách. Na webu je možné zaregistrovat se, vytvořit si vlastní profil, nebo reagovat na inzeráty a to vše zcela zdarma.

Čím kvalitnější a detailnější je vyplněn Váš profil (máte nahranou fotografii, vyplněné kompletní údaje o Vás, Vašich zkušenostech s opatrováním, o získaných certifikátech nebo absolvovaných kurzech, či o časech, kdy můžete opatrovat), tím máte větší šanci zaměstnat se.

Při vytváření profilu doporučujeme nezapomenout na důležité detaily o Vás v popisu profilu i na Vaše požadavky. Každému registrovanému opatrovateli / ce dáváme možnost bezplatného odběru agenturních nabídek. Při vyplňování profilu si stačí zvolit možnost,, Chci dostávat agenturní nabídky ". Pokud budeme mít vhodnou nabídku vyhovující Vašemu profilu, budeme Vás s Vaším souhlasem kontaktovat.

Zaregistrovaní pečovatelé / ky o seniory, či ZTP mají také možnost vytvořit si profil jako chůva dětí a mít tak zároveň 2 aktivní profily.

Pokud si chcete vydělat nebo přivydělat péčí a zároveň pomoci našim seniorům v často nelehkých životních situacích, neváhejte a zaregistrujte se už dnes.

Zaregistrovat se