Často kladené otázky

Po jednoduché registraci získá uživatel možnost vytvářet a reagovat na inzeráty s pracovními nabídkami a vytvářet profily pomocí kterých se může prezentovat a nabízet své služby. V obou případech si stačí vybrat kategorii, vyplnit všechny informace a počkat na schválení. Následně zájemci reagují na inzerát zprávou, která se objeví v inboxu. Pro reakce na profil a komunikaci ze strany inzerenta je třeba si zaplatit členství. Vaši spokojenost s uživatelem můžete vyjádřit jeho ohodnocením.

Zaregistrovat se může fyzická i právnická osoba (viz FAQ pro firmy). Jedinou podmínkou registrace je věková hranice 15 let. V případě, že uživatel ještě tento věk nedosáhl, nebudou mu schválené žádné profily ani inzeráty.

Profil si vytvořte pokud máte zájem starat se o děti, seniory, zvířata nebo pomoci někomu s vedením domácnosti, či doučovat. Je to způsob jak na portálu nabídnout Vaše služby a prezentovat se.

Profil je aktivní 180 dní od posledního přihlášení nebo pokud se uživatel sám nerozhodne ho pozastavit. V obou případech se dá profil následně obnovit.

Inzerát si vytvořte pokud hledáte někoho, kdo by se mohl postarat o Vaše děti, pomoci Vám s prarodiči, jít vyvenčit vašeho mazlíčka, pomoci s domácností, či doučit Vás nebo Vaše děti cizí jazyk nebo jiný předmět. Inzerát slouží na zprostředkování pracovní nabídky.

Při rozkliknutí detailu konkrétního profilu / inzerátu se zobrazí možnost pozastavit což je u nás na portálu ekvivalent ke zrušení. Po vyjmutí této možnosti se profil / inzerát přestane zobrazovat jiným uživatelům a budete se k němu umět dostat jen Vy. Inzeráty mají po pozastavení následně ještě další možnost a to je vymazat. Po vymazání se již nelze k starému inzerátu vrátit a nový inzerát třeba vyplnit nanovo.

Na portálu najdete 6 kategorií a v každé z nich je možné vytvořit 1 profil a 1 inzerát. Dohromady tedy 6 různých profilů a 6 různých inzerátů. Pokud v nějaké kategorií již profil existuje, nelze vytvořit další, je možné jen upravit již existující. Pokud v nějaké kategorií již inzerát existuje, je možné ho po pozastavení vymazat a vyplnit v dané kategorii nanovo.

Po přihlášení v sekci moje údaje můžete fotografii přidat nebo změnit. Tu také můžete upravit nastavení pro zobrazování fotografie ostatním uživatelům.

Registrace, vytvoření profilů a vytvoření inzerátů je zcela zdarma. Uživatelé hledající práci a reagující na inzeráty komunikují na portálu bezplatně. Pro inzerenty je možné si vybrat z několika možností členství, aby mohli se zájemci o práci komunikovat. Před skončením platnosti členství je zaslán e-mail s upozorněním. Přehled členstev naleznete v Ceníku.

Pod přihlašovacími údaji v okně pro přihlášení najdete link „Zapomenuté heslo“. V dalším kroku vyplníte e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci - pokud jste se registrovali přes Facebook nebo Gmail je třeba použít e-mailovou adresu, se kterou se do těchto účtů přihlašujete. Následně by se Vám měla v e-mailové schránce objevit zpráva s resetovaným heslem. Pokud se tak nestane, zkuste chvíli počkat nebo zkontrolujte složku SPAM. V případě nadále přetrvávajících problémů nás kontaktujte.

V uživatelském menu je třeba vybrat z nabídky „Moje údaje“. V této sekci se vespod nachází možnost "Zrušit účet". Po odsouhlasení, že opravdu chcete účet zrušit, bude tato akce provedena do 30 kalendářních dnů od přijetí žádosti.