O nás

Fermeria je místem setkání těch, kteří pomoc potřebují, s těmi, kteří ji rádi poskytnou. Spojujeme potřebu pomoci s ochotou pomoct. Spojujeme profesionály s lidským přístupem s těmi, kdo hledají odborníky na péči a/nebo hlídání dětí. Spojujeme ty, kteří chtějí zkvalitnit život jiných, s těmi, co ho chtějí prožít kvalitně i navzdory vyššímu věku či zdravotním potížím.
Fermeria.sk

Poskytování péče, hlídání, pomoc v domácnosti nebo doučování? U nás najdete vše na jednom místě.

Sloužíme těm, kteří hledají pečovatelku/pečovatele, pomoc v domácnosti či doučování, stejně jako těm, kteří tyto služby nabízí. Na našem webu si můžete vytvořit profil, inzerát nebo kontaktovat pomocníky či reagovat na inzeráty. Stačí se bezplatně zaregistrovat.

Péče o seniory a ZTP

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

 

Její hlavní výhodou je možnost setrvat navzdory věku či zdravotním omezením v přirozeném prostředí domova. Na tomto místě Vám nabízíme možnost najít si pečovatele z naší databáze, resp. zaregistrovat se jako pečovatel zveřejněním svého profilu.

Hlídání dětí

Opatrovanie seniorov a ZŤP v Rakúsku

 

„Babysitter“ na český způsob. To je pečovatelka či chůva pro děti v Česku. Pečovatelé o děti se mohou zaregistrovat přímo na tomto webovém portálu zveřejněním svého profilu. Pokud takového pečovatele hledáte, můžete přímo některého z nich oslovit.