Často kladené otázky firma

Po jednoduché registraci a zvolení členství získáte možnost vytvářet inzeráty s pracovními nabídkami. Stačí vybrat kategorii, vyplnit všechny informace a počkat na schválení. Následně zájemci reagují na inzerát zprávou, která se objeví v inboxu. Rovněž máte možnost oslovit vhodného kandidáta přímo.

Zaregistrovat se může každá firma, která hledá lidi nebo nabízí práci v oblasti, na kterou je portál Fermeria zaměřen.  

Inzerovat je možné turnusy jakož i dlouhodobý pracovní poměr nebo jednorázovou výpomoc. Co se týče typu z pohledu kategorizace, je třeba, aby nabídka alespoň částečně zapadala do jedné z 6 kategorií, které portál obsahuje. Všechny inzeráty procházejí procesem schvalování u administrátora, který dělá konečné rozhodnutí, zda bude inzerát zveřejněn. 

Příklad: Jste školka a hledáte učitelku. Inzerát bude při zvolení kategorie hlídání dětí schválen. Ale v případě, že byste do školky hledali administrativního zaměstnance taková nabídka schválena nebude - neshoduje se se zaměřením portálu.

Zde jsou pro uživatele k dispozici dvě možnosti. Jednou je inzerát pozastavit – výhodou je , že v případě potřeby máte možnost ho upravit nebo obnovit. Další možností je inzerát archivovat. V tomto případě již není možné dále s inzerátem manipulovat a v případě potřeby si uživatel musí vytvořit nový. Obě funkce se nacházejí v seznamu zveřejněných inzerátů po rozkliknutí možností inzerátu v daném řádku.

Registrací, která je zdarma, získáte zkušební členství na 3 dni, během kterého si můžete vyzkoušet všechny funkce portálu. Následně po jeho skončení je třeba si vybrat jeden z placených druhů členství, díky kterému budete moci funkce portálu nadále využívat. Před skončením platnosti členství Vám bude zaslán e-mail s upozorněním. Přehled členstev naleznete v Ceníku.

Před vypršením členství Vám přijde e-mail s upozorněním o jeho blížícím se konci. Pokud si ho nestihnete / zapomenete prodloužit nebudete moci využívat funkce portálu a všechny zveřejněné inzeráty budou pozastaveny. I nadále však budete mít přístup ke zprávám v inboxu. Pro obnovení členství si stačí znovu nějaké vybrat, zaplatit a své výhody získáte zpět.

Pod přihlašovacími údaji v okně pro přihlášení najdete link „Zapomenuté heslo“. V dalším kroku vyplníte e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci. Následně by se Vám měla v e-mailové schránce objevit zpráva s resetovaným heslem. Pokud se tak nestane, zkuste chvíli počkat nebo zkontrolujte SPAM. V případě nadále přetrvávajících problémů nás kontaktujte.

Stačí počkat dokud Vám vyprší členství a následně nebude Váš profil ani inzeráty viditelné pro uživatele. V případě, že chcete uživatelský účet zcela smazat, je třeba nás kontaktovat.